Kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych

Oferta .KWARTZ kierowana jest do przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz do wspólnot i klientów indywidualnych. Realizujemy również projekty farm fotowoltaicznych dla zewnętrznych inwestorów. Oferujemy pełne wsparcie na wszystkich i na każdym etapie inwestycji w formule EPC (tj. ang. „Engineering, Procurement, Construction”; czyli realizacja „pod klucz”):


 

Usługi przedinwestycyjne

O sukcesie projektu często decyduje właściwe przygotowanie – a pod tym względem na rynku

OZE .KWARTZ nie ma sobie równych! Nasze usługi przedinwestycyjne dla klientów prywatnych i biznesowych obejmują szereg audytów i działań, na podstawie których powstanie projekt Twojej instalacji fotowoltaicznej. Analiza uwarunkowań technicznych i formalnoprawnych, studium możliwości, badania gruntu, ekspertyza konstrukcyjna i kontakt z Twoim operatorem systemu dystrybucyjnego – wykonamy dla Ciebie wszystkie te usługi!

 

Kompleksowa realizacja

Inwestycja w fotowoltaikę dla domu lub firmy nie musi być trudna i skomplikowana.

Wybierając usługi .KWARTZ, możesz liczyć na wsparcie w przedsięwzięciu od początku do końca. Zajmiemy się projektem, doborem urządzeń, zamówieniem ich u producenta oraz montażem. Oferujemy kompleksowy montaż instalacji wraz z przyłączem, a także pełne wsparcie od strony formalno-prawnej. Zrealizujemy dla Ciebie w pełni bezpieczny, funkcjonalny projekt dopasowany do potrzeb Twojego domu lub biznesu, nie wymagając od Ciebie ciągłego zaangażowania w proces wykonawczy

Energetyzacja

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii wymaga podpisania specjalnej umowy z Zakładem Energetycznym w sprawie przyłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci publicznej. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z .KWARTZ, zajmiemy się wszystkimi aspektami technicznymi i formalnymi w Twoim imieniu. Zaprojektujemy i wykonamy przyłącze, złożymy wszystkie niezbędne dokumenty, a także przeprowadzimy niezbędne testy i odbiór techniczny. Dzięki temu zapewnimy Ci w pełni bezpieczne i zgodne z prawem korzystanie z zasilania energią słoneczną.

Monitoring i serwis

Nasze usługi nie kończą się na odbiorze technicznym fotowoltaiki. Aby zagwarantować Ci pełną satysfakcję, .KWARTZ zapewni Ci także pełną obsługę posprzedażową. Prowadzimy monitoring wykonanych przez nas instalacji pod względem ich wydajności, aby na czas wykrywać usterki. Dostarczamy szybki i profesjonalny serwis, przeglądy oraz inne niezbędne czynności konserwacyjne, takie jak badania kamerą termowizyjną czy mycie paneli. Odpowiedzialność należy do naszych najważniejszych wartości — korzystając z naszych usług, nie musisz przejmować się ewentualnymi awariami!

 

Usługi energetyczne

Nasza oferta dla przedsiębiorców obejmuje również wszechstronne, profesjonalne wsparcie w zakresie przygotowania i wdrożenia strategii energetycznej. Dzięki działaniom ekspertów z różnych dziedzin i szczegółowym analizom opracujemy dla Ciebie rozwiązania, które przyniosą Ci realne korzyści z inwestycji w fotowoltaikę. Oprócz doboru technologii znajdziemy dla Ciebie także najkorzystniejsze umowy na zakup energii z sieci publicznej. Pomagamy także w składaniu wniosków o dofinansowania oraz pozyskiwaniu ofert na finansowanie abonamentowe, aby zmaksymalizować Twoje oszczędności z inwestycji

Szkolenia

.KWARTZ prowadzi działalność nie tylko jako wykonawca instalacji fotowoltaicznych. Mamy także szeroką ofertę edukacyjną przeznaczoną dla osób, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje w branży. Nasze kursy obejmują przede wszystkim koncepcję zrównoważonego rozwoju ESG. Ze szkolenia może skorzystać każdy, kto chce w swoim przedsiębiorstwie położyć nacisk na efektywne zarządzanie społeczne i środowiskowe. Prowadzimy także specjalne spotkania dla instalatorów i projektantów chcących pozostać na bieżąco z nowościami w branży.

Umów się na spotkanie z doradcą i dowiedz się więcej!

 
Usługi
+48 799 370 370