Kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych

Oferta .KWARTZ kierowana jest do przedsiębiorców, gospodarstw rolnych oraz do klientów indywidualnych. Obsługujemy również inwestorów realizujących projekty farm fotowoltaicznych. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu sprzedażowego, począwszy od doradztwa, projektu, finansowania, profesjonalnego montażu oraz obsługi serwisowej i posprzedażowej. Naszym celem jest wspieranie Partnerów w tworzeniu ekologicznych przedsiębiorstw i domów, zmniejszaniu emisji gazów cieplarnianych i oszczędzaniu. Budujemy z myślą o przyszłych pokoleniach.


Kompleksowa realizacja w formule EPC

Jest to najkorzystniejsza z punktu Inwestora forma współpracy, w której prowadzimy cały proces inwestycji od pomysłu do obsługi posprzedażowej.

Doradztwo i konsulting

W dynamicznej branży OZE trudno samemu wyłapać kluczowe elementy. Dzięki wiedzy i blisko 10-letniemu doświadczeniu potrafimy analizować i przetwarzać dane niezbędne do uzyskania jak najkorzystniejszych warunków zaprojektowania i realizacji instalacji PV.

Szkolenia

Prowadzimy różnego typu szkolenia od przygotowujących do zawodu instalatora lub projektanta, do szkoleń podnoszących ich kwalifikacje. Edukujemy także w ramach szkoleń wspierających działania proekologiczne.

Projektowanie

Wykonujemy mapowanie 3D za pomocą dronów z kamerami 4K. Pozwala nam to osiągnąć precyzję pomiaru do 1,6cm, co zapewnia naszym projektom wysoki poziom doskonałości technicznej. Na podstawie pomiarów nasi projektanci przygotowują modele 3D całej okolicy wraz z przeszkodami terenowymi. Dzięki precyzyjnym pomiarom i modelom matematycznym potrafimy określić przewidywany uzysk energii z poszczególnych paneli i dostosować układ i kąty tak aby zapewnić optymalne działanie instalacji.

Wykonawstwo

Ogólnopolska sieć instalatorów pozwala nam realizować inwestycje na terenie całego kraju. Wysokiej jakości specjaliści z którymi współpracujemy kładą największy nacisk na jakość i bezpieczeństwo, precyzję, szybkość montażu oraz estetykę wykonania.

Monitoring i serwis

Centrum monitoringu .KWARTZ analizuje działanie wszystkich instalacji w sieci zapewniając ich bezpieczeństwo i ciągłość pracy. Ogólnopolska sieć instalatorów i serwisantów zapewnia najwyższej jakości wykonanie instalacji i opiekę posprzedażową i gwarancyjną.

Umów się na spotkanie z doradcą i dowiedz się więcej!

 
Usługi
+48 799 370 370