Galeria wybranych realizacji instalacji fotowoltaicznych dla domu (B2C)

Opinie naszych Klientów

 • Edward Szurek
  Dziękujemy Firmie KWARTZ za solidną usługe i prosesjonalizm . Życzymy Państwa Firmie i sobie słońca i czystego powietrza.
  Edward Szurek
 • Błażej Sadzak, Dorota Sadzak
  "Użytkując instalację fotowoltaiczną ok. trzech miesięcy jestem bardzo zadowolony. Począwszy od samego rozpoczęcia, doradztwa po montaż. Bardzo polecam usługi. Dobre i miłe doradztwo. Panele dobrane super ze względu technicznego oraz estetycznego. Służą i ładnie się prezentują na dachu. Pełen profesjonalizm, miły kontakt, pytania i wątpliwości od razu wyjaśniane. Ładnie i schludnie wykonana instalacja. Ekipa monterska fajna wesoła, bardzo szybko się uwineła długo pracowali ale zmontowali w jeden dzień!!! Firma KWARTZ godna polecenia."
  Błażej Sadzak, Dorota Sadzak
 • Agnieszka Wrona, Krzysztof Wrona
  Firma godna polecenia. Bardzo dobrze się współpracowało na każdym etapie inwestycji. Rzetelne doradztwo i dobranie odpowiedniej instalacji pod nasze potrzeby. Ceny przystępne, dobry kontakt z handlowcem. Każdy kto jest zainteresowany fotowoltaiką polecam kontakt z firmą Kwartz. 
  Agnieszka Wrona, Krzysztof Wrona
 • Marta Cholewińska, Krzysztof Cholewiński
  Bardzo dobra współpraca z panem Bogusławem G. pod kątem doradztwa technicznego oraz koordynacji montażu. Wsparcie posprzedażowe zasługujące na wyróżnienie. Firma godna polecenia na każdym etapie.
  Marta Cholewińska, Krzysztof Cholewiński
 • Piotr Błaszczak
  "Chcąc krótko podsumować mogę napisać, jestem bardzo zadowolony z obsługi. Więcej, bardzo proszę. Od samego początki czułem się traktowany profesjonalnie, wielkie ukłony dla Pana Huberta. Przedstawiona oferta była bardzo czytelna, a na wszystkie pytania i wątpliwości, które nasuwały się w trakcie realizacji projektu, uzyskiwałem profesjonalne odpowiedzi. Montaż bez uwag, podziękowania dla ekipy Pana Pawła. Wniosek i wszystkie formalności związane z jego złożeniem załatwione zgodnie z ustaleniami. I bardzo ważna kwestia na koniec, firma KWARTS jak dla mnie jest bardzo elastyczna i wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Gdy pojawiły się pewne nieprzewidziane problemy w pierwszej fazie użytkowania instalacji, firma KWARTZ podeszła bardzo profesjonalnie do tematu i znalazła rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. POLECAM ZDECYDOWANIE"
  Piotr Błaszczak
 • Małgorzata Bielska
  "Przebieg współpracy z Firmą Kwartz oceniam wysoko. Na każdym etapie realizacji założenia instalacji fotowoltaiki, doradztwo, kontakt z pracownikami, szybkość i jakość opracowania technicznego instalacji, jej montaż i uruchomienie oraz pomoc w złożeniu wniosku o dofinansowanie, były profesjonalne a wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane. Instalacja rozpoczęła pracę od lipca 2023 roku i do tej pory (tj. do grudnia 2023) pracuje bez żadnych zakłóceń. Z czystym sumieniem polecam Firmę Kwartz."
  Małgorzata Bielska
 • Przemysław Żokowski
  Polecam firmę Kwartz jako sprawdzonego dostawcę instalacji fotowoltaicznej. Profesjonalne podejście od początku do końca realizacji inwestycji. Dobry kontakt z handlowcem i doświadczona ekipa montażowa. 
  Przemysław Żokowski
 • Iwona Wróblewska, Piotr Wróblewski
  Firma godna polecenia. Przystępne ceny i szeroki wachlarz produktów. Pan Bogusław jest nieoceniony. Pomaga, podpowiada by dobrać instalacje pod indywidualne potrzeby, bez naciągania. Kontakt pierwszorzędny, zarówno przed jak i po instalacji. Sprawy zgłoszenia do PGE szybko i sprawnie. Podobnie zresztą wniosek o dofinansowanie. Sam montaż profesjonalny. Instalatorzy utrzymują estetykę i porządek podczas prac. System działa bez problemow. Polecam.
  Iwona Wróblewska, Piotr Wróblewski
 • Paweł Maćkowiak
  Praca z firmą Kwartz była dobra. Pomimo drobnych problemów komunikacyjnych pomiędzy pracownikami, inwestycja doszła do skutku i mogę się cieszyć z dobrze zamontowanej i działającej przydomowej instalacji fotowoltaicznej. Sama ekipa montażowa dbała o porządek w trakcie i po zakończeniu prac. Polecam firmę Kwartz do współpracy.
  Paweł Maćkowiak
 • Joanna Król, Dariusz Król
  "Firma godna polecenia. Realizacja zlecenia zgodna z terminem. Ceny przystepne, tak pomiędzy najtańszą a najdroższą konkurencją. Jeżeli chodzi o.przedstawiciela Pana Bogdana, człowiek na poziomie. Po zrealizowanym zleceniu, po wpłacie ostatniej raty okazało się, ze mamy zbyt wysokie napiecie w sieci. Firma Kwartz w tej sytuacji bardzo nam pomogła w kontakcie z elektrownią i po trzech dniach problem znikł. Do dziś od maja nie było z tym problemu. Firma godna polecenia."
  Joanna Król, Dariusz Król
 • Aneta Maria Seta
  Firma Kwartz wykazała się dużym profesjonalizmem i rzetelnym doradztwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji instalacji fotowoltaicznych wszystko poszło sprawnie i w terminie. Pracownicy byli bardzo pomocni i służyli radą. Polecam Kwartz do współpracy. 
  Aneta Maria Seta
 • Wioletta Jolanta Chmielewska
  Tak jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą wielkie słowa podziękowania kieruję tu do pana Piotra Pomorskiego jest bardzo zaangażowany nie tylko w sprzedaż, ale jest pomocny w każdej chwili kiedy mieliśmy jakiś problem, widać że dba o swojego klienta a zarazem cała też firma. Jesteście godni polecenia i zawsze jak tylko jest mowa o panelach to polecam państwa firmę.
  Wioletta Jolanta Chmielewska
 • Beata Bednarska, Jacek Bednarski
  Współpraca z firmą Kwartz układała się pomyślnie i sprawnie. Doświadczony zespół zrealizował instalację PV na gruncie, o mocy 9,81 kWp. Gorąco polecam do współpracy każdej osobie zainteresowanej taką inwestycją. Mam nadzieję, że rachunki za prąd będą niski, a inwestycja szybko się zwróci.
  Beata Bednarska, Jacek Bednarski
 • Ewa Jóźwikowska, Fabian Jóźwikowski
  Firma rzetelna, polecam. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Dobra jakość, dobra wartość. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Instalacja pracuje.
  Ewa Jóźwikowska, Fabian Jóźwikowski
 • Jerzy Lis
  Jestem zadowolony, krótki czas realizacji inwestycji, dobry kontakt z przedstawicielem firmy, załatwienie spraw związanych z dotacją. pozdrawiam
  Jerzy Lis
 • Mirosław Józwiak
  Polecam firmę Kwartz,która posiada duże doświadczenie w realizacjiach instalacji fotowoltaicznych. Rzetelne doradztwo, doświadczony zespół i solidne wykonanie.  Bardzo się cieszymy że inwestycja została sprawnie zrealizowana. Kwartz to właściwy adres pod który powinny się zgłosić firmy, które szukają uczciwego i sprawdzionego partnera biznesowego 
  Mirosław Józwiak
 • Waldemar Jastrzębski
  Bardzo dobrze się z Wami współpracowało dzięki
  Waldemar Jastrzębski
 • Marcin Grabarczyk
  Współpraca z firmą Kwartz od początku układała się bardzo dobrze. Jestem zadowolony i z kontaktu z handlowcem, jak i z ekipą monterską. Finalnie na dachu mojego domu została zamontowana instalacja o mocy 6,44 kWp. Polecam firmę Kwartz, która jest solidna, terminowa i zna się na swoim fachu.
  Marcin Grabarczyk
 • Tomasz Wamka, Wioletta Wamka
  Chcielibyśmy zostawić pozytywną opinię na temat firmy montującej panele fotowoltaiczne. Firma solidna, szybka i współpraca  bardzo dobra.
  Tomasz Wamka, Wioletta Wamka
 • Iwona Kapczyńska
  Współpraca z firmą Kwartz od początku układała się pomyślnie i finalnie została zrealizowana instalacja fotowoltaiczna na dachu o mocy 6,715 kW. Mam nadzieję, że inwestycja szybko się zwróci i będę mógł cieszyć się niskimi rachunkami za prąd. Polecam każdemu firmę Kwartz, ponieważ to solidna firma z doświadczonym zespołem specjalistów. Będę zawsze firmę KWARTZ polecał jaką firmę poważnie podchodząca do zadania i wywiązująca się w 100% dziękuje bardzo do dnia dzisiejszego panele działają bez zarzutu jeszcze raz dziękuję
  Iwona Kapczyńska