polska firma obecna na rynku od 2012 roku

Galeria wybranych realizacji .KWARTZ


O nas


“Wszystkie prace przebiegły sprawnie, terminowo oraz z dużą starannością. Firma .KWARTZ jest firmą z bardzo wysokim standardem obsługi klienta, na każdym etapie współpracy.
Polecam tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę Instalacji fotowoltaicznych.”


Więcej

My o sobie


“Jedyna firma na rynku, która z takim zaangażowaniem i pasją podchodzi do energii odnawialnej. U nas całe rodziny pracują w branży i swoją postawą promują odpowiedzialne podejście zarówno do środowiska jak i do partnerów biznesowych. “

Karol Makarewicz
Koordynator ds. Komunikacji i Marketingu

Nasza społeczna odpowiedzialność

Działamy odpowiedzialnie na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. W 2020 roku zainicjowaliśmy akcję edukacyjną #BezpiecznaEnergia prowadzoną wspólnie ze Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych. W tym roku wdrożyliśmy w pełni wirtualny obieg dokumentów w .KWARTZ, ograniczając zużycie papieru i eliminując potrzebę wielokrotnego drukowania i kserowania, co najmniej kilkuset tysięcy dokumentów rocznie. Zdajemy sobie sprawę, że proekologiczna postawa i wykorzystanie źródeł odnawialnych zwraca uwagę szybko rosnącej grupy klientów, którzy kupują świadomie i ekologicznie. To swego rodzaju bonus, trudny do zignorowania przez rynek, ale i pozwalający budować przewagę w coraz silniejszej rywalizacji o przyciągnięcie i utrzymanie pracowników. Z przyjemnością wesprzemy naszą wiedzą i doświadczeniem Państwa działalność w obszarze komunikacji ekologicznych zmian.

Home

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Szczegóły w polityka prywatności

  Home

  Infolinia

  +48 799 370 370
  Home

  Adres email

  biuro.obslugi@kwartz.pl
  Home

  Serwis

  Wypełnij formularz aby zgłosić usterkę
  siedziba

  Siedziba spółki & Centrum spedycyjne

  Wysogotowo,
  ul. Skórzewska 35
  62-081 Przeźmierowo
  filia

  Odział Warszawa

  Plac Trzech Krzyży 3,
  00-507 Warszawa